Çavdır

Korunaklı

Villa Ata

8904 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Yaman

4452 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla

Antalya’nın en ünlü tatil bölgelerinden birisi olan Kaş Kalkan Çavdır doğal güzelliği ve sahilleri ile tatilcilerin ilgisi çekmektedir. Yerli ve yabancı milyonlarca turist her yıl bu şirin ilçemize gelerek tatilin keyfini doyasıya yaşamaktadır. Bu tatil bölgemizde rahat ve huzur dolu bir tatil geçirmek isteyenler ise son dönemde Çavdır Kiralık Villa seçeneklerine büyük ilgi göstermektedir. Sizde tatilinizi dilediğinizce özgür ve konforlu geçirmek adına kiralık özel havuzlu lüks villa seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz.

Çavdır Villa Kiralama

Antalya Kalkan Kaş Çavdır Villa Kiralama fırsatları ile sizlere özel villa seçenekleri ile benzersiz villa lokasyonları ile Kalkan Kiralık Villa Fırsatları için tıklayın!

Yeni evlenen çiftlerimizin daha rahat ve gözlerden uzak bir balayı tatili geçirmeleri adına konforu üst seviyede dizayn edilmiş Çavdır Kiralık Balayı Villaları ile muhteşem bir balayı geçirebilirsiniz. Balayı çiftlerinin ihtiyaç duyacağı tüm gereksinimleri üzerinde barındıran villalarımızda gözlerden uzak bir tatil geçirin. Bahçesinde bulunan özel korunaklı havuzlu villa yapısı ile gözlerden uzak dilediğinizce suyun tadını çıkaracak, özel güneşlenme alanlarında dilediğinizce güneşlenebileceksiniz.

Villada tatil yapmak otel tatillerine göre sizlere sınırsız özgürlük sağlamaktadır. Kaş Kalkan bölgesinde bulunan birbirinden güzel plajlara istediğiniz zaman gitmeyi, tarihi ve turistik mekanları ziyaret etmeyi ve istediğiniz eğlence mekanında gönlünüzce eğlenmeyi villa tatilinde kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Çavdır Muhafazakar Kiralık Villa

Muhafazakar aileler son dönemde Kiralık villalarda tatilin özgürlüğünü doyasıya yaşamaktadır. Küçük veya kalabalık aileler özel havuzlu muhafazakar villa kiralayarak aile ortamında tatillerini kolaylıkla geçirebilmektedir. Bahçesinde size ailenize ait etrafı korunaklı bir yapıda dizayn edilmiş havuzda çocuklarınız ile birlikte harika vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca Villa tatili yapan muhafazakar aileler istedikleri zaman; Kaş’ın eşsiz güzelliklerini keşfedebilir veya farklı aktivitelere katılabilirler.

Çavdır Kiralık Villa Fırsatları

Sorunsuz bir tatil ve doyasıya eğlence her tatilcinin doğal olarak isteyeceği ve karşılığını bulduğu sürece mutlu olacağı bir tatil anlayışıdır. Bunun için tatil yapılacak olan villanın tüm ihtiyaçlara cevap vermesi; sizlerin konforlu ve eğlenceli bir tatil geçirmenizi sağlar. Villamonline olarak ; Çavdır Kiralık Villa seçeneklerimiz ile tüm ihtiyaçlarına cevap verecek donanım ve özelliğe sahip villalarımız ile sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz. 2 kişiden 12 kişiye kadar konaklama imkanı veren villalarımızdan sizin için en idealini gelin birlikte belirleyelim.